Jsme s Vámi již od roku 2008 a proto jsme se rozhodli spustit eshop na zcela novém systému. Věříme, že pro Vás v budoucnu přineseme nové možnosti jak prezentace, tak doručení. Předem děkujeme za trpělivost. Původní účty již nejsou aktivní, proto prosíme o vytvoření nových. Děkujeme.

Valašské písně + audio online

Kód: NVT020
Z našeho vydavatelství
Značka: Notovna.cz
230 Kč
Skladem (61 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento titul obsahuje celkem 12 písní s doprovodem klavíru. Písně jsou vhodné pro střední hlasy. Valašské písně přináší spoustu kontrastních interpretačních prvků, širokou paletu dynamiky, a především ojedinělé melodie i texty. Ty byly inspirovány rodným městem autora Daniela Poledňáka. Cyklus vychází z klasické lidové melodiky, avšak s prvky soudobé hudby. Jednotlivé písně slouží k vyjádření tematickému přednesu a je potřeba k nim přistupovat zcela individuálně. Autor chtěl zpěvákům a studentům sólového zpěvu nabídnout svěží písně, díky kterým se lze rozvíjet po interpretační a pěvecko-technické stránce. Součástí publikace jsou i všechny písně k poslechu prostřednictvím QR kódů.

Obsah:
1. Dokola, zvesela!
2. Pole vlčích máků
3. Aj, frajarko!
4. U vody
5. Havrani
6. Ztratil jsem knoflíček
7. Pod tou břízou
8. Louka zelená
9. Temné modříny
10. Kapky deště
11. Oblaka černá
12. Krásno nad horou

Doplňkové parametry

Kategorie: Vokální – Sólo
Autor: Poledňák Daniel
Vydavatel: Notovna.cz
Počet stran: 36
ISMN: 979-0-706570-19-8

Video

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení