Jsme s Vámi již od roku 2008 a proto jsme se rozhodli spustit eshop na zcela novém systému. Věříme, že pro Vás v budoucnu přineseme nové možnosti jak prezentace, tak doručení. Předem děkujeme za trpělivost. Původní účty již nejsou aktivní, proto prosíme o vytvoření nových. Děkujeme.

Rozmanité písničky + audio online

Kód: NVT018
Z našeho vydavatelství
Značka: Notovna.cz
199 Kč
Skladem (33 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Titul obsahuje celkem 10 písní s vlastními melodiemi i texty. Zpěvní linka je doprovázena klavírem a s dílčími nástroji jako jsou například housle, kontrabas, flétna, klarinet, guiro, dřívka a zvonkohra. Písně jsou určené pro dětské hlasy. Písně přináší ojedinělou stylovost určenou k výrazovému rozvoji zpěváka. Kromě rytmických melodií se objevují i dynamické kontrasty a pestré obsahové náměty v textu. Přidané hudební nástroje mohou pomoci zpěvákům k jasnějšímu pochopení interpretce dané písně. Při nácviku jednotlivých písní Vám pomohou i nahrávky klavírního doprovodu ve formátu MP3

Obsah:
Pohroma žlutého melouna
Pozdrav koček
Hadí naříkání
Pan muškát
Ztracený baťůžek
Slizká žížala
Tvrdohlavý kohout
Smutný princ
Z-Z-Zima
Skříň

Doplňkové parametry

Kategorie: Vokální – Sólo
Autor: Poledňák Daniel
Vydavatel: Notovna.cz
Počet stran: 28
ISMN: 979-0-706570-17-4

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení