Škola hry na violu (The Sassmannshaus Tradition) sešit 2

Kód: BA9687
Značka: Bärenreiter
456 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

V Německu velmi oblíbená a uznávaná metoda výuky hry na housle, violu a violoncello vychází po mnoha letech v novém grafickém zpracování s novými ilustracemi. Autor Egon Sassmannshaus je jedním z nejrenomovanějších německých houslových pedagogů, jeho houslová škola byla poprvé publikována v roce 1976. Syn Kurt Sassmannshaus se stal spoluautorem nově publikované anglické verze školy, která otevírá možnost studia pomocí slavné metody také zájemcům za hranicemi Německa.
Škola je určena úplným začátečníkům resp. dětem od čtyř let, každému nástroji jsou věnovány čtyři samostatné sešity. Dva doplňkové sešity obsahují snadné skladby pro smyčcový ansámbl – podpora komorní hry i na elementární bázi je důležitou součástí filozofie výuky. Jako bonus vydává nakladatelství notový a poznámkový sešit (BA 9670) s barevnými samolepkami zvířátek, která publikaci provázejí.
Metoda Sassmannshaus – to jsou generacemi prověřené a pečlivě strukturované učební materiály, cvičení a skladby v lákavém ilustrovaném vydání!

V čem je tato v Německu nejprodávanější metoda výuky výjimečná?
* sešity pro nejmenší obsahují velké notové osnovy, větší písmo textů a doprovodné barevné ilustrace – to vše přesně na míru dětem školního i předškolního věku
* pokročilejší hráčská technika je v základních obrysech představena i na tomto nejnižším stupni výuky (různé typy smyků, výměny poloh)
* žáci nejsou odkázáni pouze na první polohu, skladbičky a stupnice v různých polohách si zahrají už v prvním roce
* metoda podporuje hru z listu
* důležitou součástí filozofie výuky je rozvíjení komorní hry i na elementární bázi

Doplňkové parametry

Kategorie: Viola – Školy a etudy
Autor: Sassmannshaus
Série: Sassmannshaus
Vydavatel: Bärenreiter
Počet stran: 64
ISMN: 979-0-006-53929-1