Jsme s Vámi již od roku 2008 a proto jsme se rozhodli spustit eshop na zcela novém systému. Věříme, že pro Vás v budoucnu přineseme nové možnosti jak prezentace, tak doručení. Předem děkujeme za trpělivost. Původní účty již nejsou aktivní, proto prosíme o vytvoření nových. Děkujeme.

Škola hry na baskytaru

Kód: R471
690 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydavatelství a nakladatelství Českého rozhlasu převzalo a připravilo nové 2. vydání Školy hry na baskytaru od Martina Adamuse, který působí v kapelách Javorový škrpál a Javory – Hana a Petr Ulrychovi.

Tato obsáhlá publikace pro baskytaristy je ojedinělá tím, že klade důraz jak na techniku hry levé ruky, tak na techniku hry prsty pravé ruky. Vše je do detailů vysvětlené a vypsané.

Čeká na vás 168 stran (noty i tabulatury) jen o baskytaře, plus audio podklady ke cvičením, které již nejsou na CD, ale naleznete je na webu autora www.adamusmartin.com.

Cílem publikace je důkladná komplexní technika hry na baskytaru, která zajistí baskytaristům další správné rozvíjení jejich hudebního talentu na profesionální úroveň. Naleznete zde cvičení, která se stanou neodmyslitelnou součástí vaší dokonalé hry. Budete prospěšní ve vaší kapele a otevře se vám nový obzor pro baskytarové postupy a doprovody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Basová kytara – Školy a etudy
Autor: Adamus Martin
Vydavatel: Český rozhlas
ISMN: 9790660615041

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení