Jsme s Vámi již od roku 2008 a proto jsme se rozhodli spustit eshop na zcela novém systému. Věříme, že pro Vás v budoucnu přineseme nové možnosti jak prezentace, tak doručení. Předem děkujeme za trpělivost. Původní účty již nejsou aktivní, proto prosíme o vytvoření nových. Děkujeme.

Baskytarová posilovna 6 – 101 cvičení - začátečníci

Kód: HN217036
Značka: Frontman
255 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedním z nejpopulárnějších nástrojů, který produkuje basové frekvence je baskytara. Je snadno přenosná, hlasitá a použitelná ve všech hudebních stylech. Každá kapela prostě potřebuje hráče na baskytaru. Ať již se jedná o rockovou nebo jazzovou partu.
Kniha vám přiblíží vše podstatné, co potřebujete vědět, abyste se v co nejkratší době stali solidním (a žádoucím) hráčem na baskytaru.
K tomu, abyste začali produkovat libé tóny na baskytaře je potřeba pochopit její úlohu a funkci v různých hudebních stylech a ovládnout základní techniky hraní.
Baskytara je úžasný a extrémně důležitý nástroj v moderní hudbě. Váš tón, groove a invence při tvorbě basové linky podstatným způsobem ovlivňují skladbu. Spolu s bubny tvoříte páteř každého hudebního tělesa, jste hnacím motorem kompozice a tvoříte nezbytný most mezi rytmem, harmonií a melodií.
Autor knihy vám po mnohaletém studiu a praxe hraní na baskytaru přináší jenom ty nejdůležitější poznatky bez zbytečného obalu a povídání kolem. Cílem publikace je v co nejkratší době vysvětlit základy hraní a chápání role baskytary v hudební kompozici. Tato kniha vám ušetří mnoho slepých uliček a probrouzdaných hodin na internetu.

Obsah:
- úplné základy - popis nástroje, držení baskytary a výběr vhodného nástroje
- orientace na hmatníku
- ladění baskytary
- seřízení nástroje
- rytmické studie
- role a funkce basy v hudbě
- základní techniky hraní na basu
- praktické tipy a triky, které úspěšně používají profesionální hráči
- basové linky v různých hudebních stylech (rock, pop, drop tuning, funk, hip hop, reggae, salsa, blues, jazz, country, ska, punk)
- tvorba funkčních basových linek, které uplatníte v hudební praxi
- přehled základních durových a mollových akordů
- výběr vhodného aparátu a strun
- jak nejlépe nahrát baskytaru
- odkaz na stažení mp3 audio souborů ke všem cvičením

Doplňkové parametry

Kategorie: Basová kytara – Školy a etudy
Autor: Bero Marek
Vydavatel: Frontman
Počet stran: 88
ISMN: 978-1-912126-23-1

Video

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení