Jsme s Vámi již od roku 2008 a proto jsme se rozhodli spustit eshop na zcela novém systému. Věříme, že pro Vás v budoucnu přineseme nové možnosti jak prezentace, tak doručení. Předem děkujeme za trpělivost. Původní účty již nejsou aktivní, proto prosíme o vytvoření nových. Děkujeme.

Kontrabasová škola

Kód: BALC01
210 Kč
Skladem (6 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato škola provádí žáka elementární technikou kontrabasové hry v rozsahu základních poloh a úvodu poloh palcových. Sleduje přitom, aby vytváření nezbytných manuálních dovedností a herních návyků probíhalo souběžně s celkovým rozvíjením hudebního vnímání. Upouští proto od určitých obvyklých stereotypů a nácvik jednotlivých technických prvků řeší v širším hudebním zarámování v rámci etud. Výuka se tím stává zajímavější a aktivuje manuální, myšlenkový i emoční potenciál žáka.
Materiál školy je zvolen úsporně a žák by ho měl přehrát v celém rozsahu bez vynechávání jednotlivých cvičení a smyků. Každá poloha obsahuje v úvodu seznámení s novými tóny, poté bloky technických a výrazových etud a v závěru přednesovou skladbu s přiloženým klavírním doprovodem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kontrabas – Školy a etudy, Balcar Jan a Ondřej
Autor: Balcar Jan a Ondřej
Počet stran: 42+12
ISMN: 979-0-66063-109-6

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení